Appartement Idealement Situe

  • 50 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Розташовані на відстані 6 хвилин ходьби від Старого міста, Appartement Idealement Situe Nice пропонують швидкий доступ до численних туристичних визначних пам'яток поблизу. Апартаменти розташовані на відстані 2.2 км від залізничного вокзалу Saint Roch SNCF та за кілька кроків від автовокзалу Segurane.

Це помешкання з видом на сад має гардероб і вітальню оснащений системою клімат-контролю. Для вашого комфорту в апартаментах є окремий туалет і душ. Крім того, тут є рушники.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як кухня, Appartement Idealement Situe пропонують гостям обідню зону.

Базиліка Діви Марії знаходиться майже за 15 хвилин пішки від апартаментів, а Музей фотографії Шарля Негра - на відстані 9 хвилин пішої прогулянки від місця. Площа Гарібальді знаходиться поблизу помешкання. На відстані 2.1 км від Appartement Idealement Situe знаходиться Музей Анрі Матісса. Ніцца-Лазурний Берег знаходиться в межах 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Appartement Idealement Situe Ніцца
3 Air-Conditioned Rooms With Unobstructed View
Ціна лише для моб. пристроїв

3 Air-Conditioned Rooms With Unobstructed View

48 м від помешкання
USD 199 USD 179
за ніч
Nouveau - Nice Mamac - Centre
Ціна лише для моб. пристроїв

Nouveau - Nice Mamac - Centre

73 м від помешкання
USD 285 USD 257
за ніч
Saint Jean Baptiste, Studio Pour 2 Personnes Garibaldi, Coulee Verte
Ціна лише для моб. пристроїв

Saint Jean Baptiste, Studio Pour 2 Personnes Garibaldi, Coulee Verte

8.9
Відмінно 39 відгуків
148 м від помешкання
USD 165 USD 149
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Ніцца-Лазурний Берег
    9 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Nice-Ville
    1.3 км

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Гардеробна

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У Appartement Idealement Situe можна розмістити домашніх тварин?
      У Appartement Idealement Situe не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з посудомийною машиною, холодильником і кухонним приладдям.
    • ❓
      Квартира Appartement Idealement Situe розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Ніцца-Вілль розташований на близькій відстані від квартири Appartement Idealement Situe.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Ніцца-Лазурний Берег
    9 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Nice-Ville
    1.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Appartement Idealement Situe Ніцца

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити